Nagrody

Każdy, kto weźmie udział w głosowaniu otrzyma bon rabatowy TravelPartner.pl o wartości 20 zł (1 bon, niezależnie od ilości oddanych głosów w różnych kategoriach) do wykorzystania przy rezerwacji hoteli w Polsce lub na świecie. Szczegóły dotyczące wykorzystania bonów rabatowych dostępne są na stronie: regulamin korzystania z bonów rabatowych TravelPartner.pl (bony będą wysyłane raz dziennie)

Nagrody dla osób oddających głosy:

  • 1 x Voucher weekendowy dla 2 osób w 5-gwiazdkowym hotelu na terenie Polski
  • 1 x Voucher weekendowy dla 2 osób w 4-gwiazdkowym hotelu na terenie Polski
  • 3 x Voucher weekendowy dla 2 osób w 3-gwiazdkowym hotelu na terenie Polski
  • 5 x pakiet bonów rabatowych TravelPartner.pl o różnej wartości
  • 4 x pamięć przenośna USB 8 GB

Dodatkowo, osobom które oddadzą swoje głosy we wszystkich kategoriach Best Hotel Award 2015 zostaną przyznane następujące nagrody:
  • 1 x Voucher weekendowy dla 2 osób w 4-gwiazdkowym hotelu na terenie Polski
  • 3 x pakiet bonów rabatowych TravelPartner.pl o różnej wartości
  • 1 x pamięć przenośna USB 8 GB


Jeden Voucher weekendowy to nocleg dla 2 osób w pokoju 2-os. z łazienką i śniadaniem, w weekend (tj. od piątku do niedzieli, 2 noce) do wykorzystania przez nagrodzoną osobę do 30.06.2018 roku, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu pobytu z Organizatorem.

Fundatorem nagród jest Organizator.

Nagrody trafią do Uczestników Głosowania, który oddali co dwutysięczny z kolei głos (czyli wygrywa głos numer 2000, 4000, 6000 itd.). Aby zwiększyć swoje szanse w Konkursie należy zagłosować w większej niż jedna liczbie kategorii.

Osoby oddające głos za pomocą SMS, jeśli chcą otrzymać bon rabatowy TravelPartner.pl i wziąć udział w Konkursie z nagrodami muszą po wysłaniu SMS-a wypełnić na stronie www.besthotelaward.pl odpowiedni formularz, na stronie danego hotelu, na który został oddany głos.

Nagrody Best Hotel Award 2015 zostały przyznane w 45 kategoriach regionalnych i ogólnopolskich. Spośród wszystkich nominowanych hoteli, obiektom które otrzymały najwięcej głosów zostały przyznane także dwie równorzędne nagrody główne (w zależności od kategoryzacji):
- Best Hotel Award 2015 - Polska 1-3*
- Best Hotel Award 2015 - Polska 4-5*

Podczas III edycji w głosowaniu udział wzięło 15780 osób, które oddały łącznie 28756 ważnych głosów. Zapraszamy do zapoznania się z listą nagrodzonych w 2013 roku obiektów:
Laureaci 2013

Nagrody dla głosujących

Każdy uczestnik głosowania otrzyma bon rabatowy TravelPartner.pl o wartości 20 zł, a po zakończeniu głosowania przyznane zostaną atrakcyjne nagrody rzeczowe i weekendowe pobyty w hotelach!

Organizator

Partnerzy

Patroni medialni